Ja gribi izdarīt labi – dari pats!

Šis teiciens nav zaudējis aktuālitāti jau daudzus gadu simtus, un tas attiecas uz jebkuru jomu, arī fotografēšanu skolās, bērnudārzos, dažādās svinībās un pasākumos. Šis senais teiciens ir tas vadmotīvs, kuru mēs izmantojam savā darbā, lai sniegtu vislabāko un atbilstošāko pakalpojumu saviem sadarbības partneriem, bērnu vecākiem un visiem citiem mūsu jaukajiem klientiem. Mūsu vietā nestrādā neviens algots fotogrāfs, mūsu vietā nestrādā ne jauni puiši, ne jaunas meitenes. Tieši tādēļ mēs vienmēr esam labā omā un visus svarīgākos darbus veicam paši: paši runājam, paši bildējam, paši drukājam, un attiecīgi mēs paši pilnībā atbildam par gala rezultātu. Mēs - “1000 fonu studija” - esam neliels ģimenes uzņēmums, mobila fotostudija no Jaunjelgavas, kuras dzinējspēks un jauda ir divos cilvēkos -

Irēna Romanovska

Mākslas zinātņu maģistre, kura visu savu apzinīgo darba mūžu līdz pat pirmās meitas piedzimšanai bija saistīta ar trīs jomām – tūrismu, fotogrāfiju un žurnālistiku. Bet ar brīdi, kad arī jaunākajai meitai pienācis laiks doties uz dārziņu, Irēna savu laiku, prasmi un talantu velta portretu fotografēšanai.

Irēna ir “1000 fonu studijas” vadītāja, fotogrāfe un bilžu drukātāja.

Andris Romanovskis

“Sēlijas ziepnieks”, kurš ģimenes biznesa dēļ ziepju vārīšanu padarīja par vaļasprieku un fotogrāfiju no vaļasprieka padarīja par ienākumu avotu. Andris vēl atceras tos laikus, kad palīdzēja tēvam vannasistabā drukāt uz sudraba papīra bērnudārzos un skolās sabildētās fotogrāfijas. Varbūt tā palīdzība bija tikai šķietama, taču tagad Andris ir “1000 fonu studijas” fotogrāfs un fotogrāfiju drukātājs.

Vajadzības gadījumos mēs, protams, nepaliekam bez palīgiem, taču pie klientiem, pie bildēšanas un drukāšanas vismaz viens no mums noteikti ir klātesošs.

Kontakti un rekvizīti

IK IRFOTO

Reģ.nr.45402021440

Brīvības 18, Jaunjelgava, LV-5134

Tālrunis : 29165884;

E-pasts : info@1000fs.lv