04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

Tepat kaimiņos, Aizkrauklē

01.06.2017

 

Dienu, kad plānojās Aizkraukles novada svētki, sinoptiķi solīja kā ļoti karstu un saulainu, vienīgi aizmirsa piebilst, ka arī krietni vējainu, līdz ar to mūsu telts celšana šoreiz prasīt prasījās pēc salīdzinājuma ar kuģa buru uzvilkšanu un mastu čīkstēšanu. Bet iespējams arī, ka tieši mums ierādītā teltsvieta ir vējainākā vieta visā Aizkraukles pašvaldības ēkas apkārtnē. Lai nu kā tur būtu, telti mēs uzcēlām un, kā sākotnēji izskatījās, sagatavojāmies uz nesteidzīgu prezentāciju, pamīšus vērojot gan pilsētas viesu deju grupu un ansambļu mēģinājumus, gan dažus arī centrā iebraukušos retro auto.

Saulītei ceļoties augstāk un karstumam pieņemoties spēkā pieauga arī darba temps mūsu fotostudijas teltī. Reizēm pat veidojās fotografēties gribētāju rindas. Aizkrauklieši sevi pierādīja kā cilvēki, kurus karstums un saule neattur no aktīvas priecāšanās un atpūtas, par ko liecināja arī šīs dienas populārākais “fona galamērķis” – Tanzānija! Taču, protams, netika smādēti ne Islandes ūdenskritumi, ne Maldivu un Kanāriju salas, nedz lielpilsētas, daži svētku viesi izvēlējās tapt iemūžināti arī uz Rīgas vēsturiskās vecpilsētas ieliņu fona. Mūsu darba tempu ar lustīgu mūziku atbalstīja arī blakusesošie muzikanti, savukārt pasākuma organizatori parūpējās, lai mēs nestrādātu ar kurkstošiem vēderiem. Tas viss radīja tādu darbīgi -priecīgu atmosfēru, kaut arī strādājot, protams, svētkus sanāk baudīt tikai pastarpināti, no klientu stāstiem, kas notiek citās pilsētas vietās.

Un tad jau pavisam nemanot bija klāt arī pēcpusdiena, izskanēja pēdējie lustīgie koncertnumuri, tapa iemūžināti mūsu pēdējie klienti un mums bija laiks doties mājup. Mūsu vietu vakara cēlienā ieņēma Jaunjelgavas novada deju kolektīvi, kas piedalījās gan gājienā, gan izdejoja rakstu rakstus. Savukārt mūs gaidīja mājaslapas uzlabošanas darbi un gatavošanās Madonas novada svētkiem 3. jūnijā.

Please reload

Please reload

Arhīvs