04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

Visā Latvijā vēlēšanu trakums, bet Madonā bildēšanās uz nebēdu

05.06.2017

 

Ko nu tur liegties – par Madonu pirms izbrauciena priekšstats bija tāds visai pieticīgs līdz šim vien izbraucot tai cauri uz tālākām vietām: maza, mierīga pilsētiņa, kurā skolojies tagadējais Latvijas Valsts prezidents, tiek cepta Andreja Broka gardā maizīte un pilsētas pievārtē esošais Lazdonas piensaimnieks ražo gardu krēmu ar auzu pārslām. Ar šādu bagāžu bruņotai bija kaut kā neērti posties ceļā, tādēļ pirms brauciena mazliet pagūglēju, kas Madonā varētu būt tāds īpašs. Un, lūk! Ja, atšķirībā no mums, brīvdienas Tev ir paredzētas atpūtai, tad, mīļo bloga lasītāj, vari nemaz gari neprātot, vai doties uz Prāgu, Pēterburgu vai Kanāriju salām, bet gan mierīgi veltīt visu vasaru Madonas novada garšai 2017.

Un tagad par 1000 fonu studijas izbraucienu. Ja mums Aizkrauklē šķita, ka mēs esam nokļuvuši īpaši vējainā vietā, tad tagad ņemu savus vārdus atpakaļ un šo titulu nododu Madonai – vairākas reizes izbrauciena laikā šķita, ka vēl mazliet, un varēšu pacelties gaisā kopā ar telti lai sastādītu atraktīvu papildinājumu iepriekšējas dienas gaisa balonu šovam. Par laimi tas tā nenotika, tāpat kā nepiepildījās mūsu bažas vai te vispār būs ko darīt. Bija, bija, turklāt bez pusdienām un kafijas pauzēm līdz pat 14:00. Mēs vēl īsti nebijām nostiprinājuši savu lidojošo telti, kad uz fotografēšanos klāt bija pirmā meiteņu kompānija un bija jau jāatbrīvo iela, kad vēl drukājām pēdējo fotoakvareli kādai feinai ģimenītei. Mīļā Madona, taisi savu pasākumu ilgāk un mēs atkal būsim klāt!

Madonieši ir lieli ceļotāji un ciena daudzveidību katrā savā izvēlē. Iecienītākie “galamērķi” bija Ēģipte, Islande un Japāna, kaut arī netrūka ikonisko pasaules lielpilsētu un Eiropas ievērojamo vietu. Katrā ziņā garlaikoties mums nebija laika, cerams, ka tā nebija arī pašiem madoniešiem, svētki bija izdevušies un kāda sadarbības atslēdziņa turpmākajam arī varbūt būs izveidojusies. Bet tagad kārta Daugavpilij un tās svētkiem!

Please reload

Please reload

Arhīvs