04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

Līgo svētku gaidās Ogrē

25.06.2017

Ja Jūrmalā ielīgošana, dūmi un ugunskuri milzu apmērā sākās jau 18.jūnijā, tad Ogre nesteidzīgi un rimti to visu sāka pēdējā šīsnedēļas darbdienas pēcpusdienā.

22.jūnijā pēcpusdienā mēs ar visiem tūkstots un pat vairāk foniem uzstādījāmies uz Ogres centrālās gājēju ielas un palīdzējām vietējiem ļaudīm iemūžināt sevi šajā pirmssvētku dienā. Lai arī no rīta un pat pa ceļam uz paredzēto balagānu lija kā pa Jāņiem, pilsēta mūs sagaidīja jau ar saulainām debesīm. Visa Brīvības iela Ogrē tika atvēlēta amatniekiem, tirgotājiem, dejotājiem un citiem aktīviem ļaudīm, kuri vēlējās atvieglot ogrēniešu naudasmakus no liekām naudiņām. Kā jau ierasts pirmsjānu laikā vislabāk klājās īstā un neīstā, bet oficiālā Jāņu siera tirgotājiem, šašliku marinētājiem un citiem ēdam- un dzeramlietu tirgotājiem. Taču nevar teikt, ka mūsu fotostudijas stendam ļaudis meta līkumu. Kā jau šovasar ierasts, tad piedāvājām mēs bildēties uz svešu zemju, valstu un pilsētu foniem. Cilvēki vēlēja iemūžināt sevi, gan Indijā un Marokā, gan arī Namībijā un Taiti, taču par neapšaubāmiem līderiem kļuva foni ar -

a. Mežonīgiem Rietumiem;

b. Parīzi;

c.Latviju.

Latvijas fonus izvēlējās dejotāji un dziedātāji, un to negaidīto popolaritāti noteica laikam jau tas, ka latviešu tautastērpā tērpies cilvēks neko labi neiederētos uz Ņujorkas, Londonas vai citas kosmopolītiskas metropoles fona.

 

Please reload

Please reload

Arhīvs