04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

Fotografēšana kora mūzikas ielenkumā

20.11.2017

 

Latvijas Republikas Proklamēšanas svētki nāk ne tikai ar svinīgām uzrunām un himnu, bet arī ar skaistiem koncertiem un jautrām ballēm vismaz pusē no Latvijas kultūras un tautas namiem. Tādās reizēs itin noderīgas ir arī citas izklaides, piemēram, 1000 fonu studija, kas šogad valsts svētkus sagaidīja Jelgavas novada Vilces pagasta Tautas namā.

Šis objektīvi bija visdziedošākais pasākums, kurā līdz šim esam fotografējuši. Tas, ka fotografēšanos pavada fona mūzika, vai muzikālas aktivitātes uz skatuves, tas nav nekas jauns, tā Tas notiek gandrīz katros pilsētas svētkos. Tāpēc sākumā fotografēšanās pārtraukumā vienkārši ar prieku atzīmējām, ka šis vakars plānojas būt ar kvalitatīvu koru mūziku apveltīts un klusi piedziedājām lejasstāva zālē skanošajai Mārtiņa Brauna “Saule, Pērkons, Daugava”. Bet, kad vienai dāmai pozējot, pārējās sešas uzsāk dziedāt ko jestru – tas jau bija kas jauns! Taču tad, kad ierodas vesels Latvijas Universitātes kamerkoris “DECORO” un, altiem stājoties pozēt, uzsāk dziedāt “Rīga dimd”… tādā gandrīz personalizētā koncertā tiešām vēl nebija nācies strādāt! Skaisti!

Fotografēšanas tops šoreiz pakārtots svētkiem: pirmajā vietā Brīvības piemineklis, tam seko Latvija ar tās skaistākajām vietām, tad pateicoties dziedošajiem koristiem – Japāna un tālāk jau tradicionāli populārā Itālija, eksotiskiem dzīvniekiem bagātā Tanzānija un krāšņām uguņošanām žilbinošā Rio!

Lai gan Vilcē iebraucām tumsā un izbraucām vēl lielākā tumsā, svētku sajūtu vēl varējām noķert arī Jelgavā, kas ne tikai svin, bet arī staro, mirgo, krāso un pat veido gaismu dejas! Jelgavas tornis ir īpaši krāšņs, un arī jums visiem lai krāšņi un pacilājoši svētki!

 

 

Please reload

Please reload

Arhīvs