04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

Suns sāk skriet jau vecajā gadā

24.01.2018

 

Doma bija pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas rimti pie eglītes piesēst, meitām izdalīt dāvanas un lēnā garā uzrakstīt par to, kas pagājis un kas jauns gaidāms mūsu fotodzīvē. Taču kas to deva!

Tagad ir mazliet smieklīgi atcerēties, ka vēl gadu iepriekš, darbus plānojot, nez kāpēc bijām pieņēmuši, ka visu gadu strādāsim kā Šveices pulksteņi, nu, bet Ziemassvētkos un Jaunajā gadā – taaad gaaan atpūta! Strādājuši mēs, protams, esam jau no vasaras, taču, kā jau tas ne tik reti mēdz notikt, dzīve ievieš savas korekcijas, un tā nu izrādījās, ka tieši gada nogale ir mūsu karstākais darba laiks. Lūk, tā! Jāsāk pierast.

Decembris pagāja vienos vienīgos izbraucienos, bildēšanā, un tā, ka pat Jaunā gada salūtu nācās skatīt pa auto logu, mājup braucot no kārtējās balles. Pirms tam gan Ķeguma tankštellē paspējām pa lēto iepildīt degvielu. Varu teikt droši, ka Lielvārdē uguņoja ne pa jokam, pat otrā pusē Daugavai ilgi un labi viss bija redzams. Arī jaunais gads turpinājās līdzīgā garā. Balles, ballītes, korporatīvi un saviesīgi pasākumi acu priekšā savijušies vienā vienīgā virtenē. ..un tā virtene nebeidzas. Bet par to ir prieks, tas nozīmē ka mūsu piedāvājums Latvijas ļaudīs ir radījis patiku un pieprasījumu, tas nozīmē, ka esam uz pareizā ceļa un viļņa.

Prieks par to, ka mūsu darbu novērtē un prasa ne tikai kultūras un izglītības iestādes, bet arī uzņēmumi un privātpersonas. Un tas bija vēl viens iemesls mūsu ilgai klusēšanai virtuālajā nerealitātē, jo kā jau zināms, tad par to kas notiek privātos pasākumos un uzņēmumu rīkotajās ballītēs mēs nerakstām, nestāstām un ar bildēm nedalāmies. Attiecīgi mēs nelepojamies ar mūsu klientiem, mēs lepojamies ar savu darbu un tām atsauksmēm, ko par mums izplata mūsu klienti. Tādēļ liels, liels paldies mūsu klientiem par visiem labiem vārdiem, ko viņi par mums saka!

Un tagad par svarīgāko!!!

Mums ir mainījušās pakalpojumu cenas! Uz augšu! ..un uz leju arī!!! Kā varas kundziņi mēdz teikt, mums ir notikusi cenu korekcija. Un ar cenu korekcijas sekām var iepazīties še - https://www.1000fs.lv/pasakumu-organizatoriem . Domājam, ka pasūtījumu apjoms un klientu skaits mums no tā nemazināsies, jo tiem pasākumiem, kuros ir līdzmaksājums par bildēm, t.i. kur pats modelis arī maksā par fotogrāfiju cenas ir samazinātas. Tādā veidā esam nākuši pretī tiem kultūras namiem un citām budžeta iestādēm, kurām ir liela vēlme mūs redzēt visādos pasākumos, taču nav iespējas budžetā ieplānot lielākas summas, lai šo vēlmi īstenotu dzīvē. Un tā kā liela daļa mūs vēlas redzēt piektdienās, pirmssvētku dienas un brīvdienās, tad arī darbadienas cenas vispārējam piedāvājumam esam raduši iespējas šur tur samazināt, un atsevišķi izdalīt pirmssvētku dienas un piektdienas.

Skatiet jaunās cenas, plānojiet savas vajadzības, iespējas un aiciniet ciemos! Drīz vien mums būs gatavs vēl viens, jauns fonu komplekts, ko varēs izmantot jau pirms Lieldienām!

 

Vēlreiz paldies visiem mūsu klientiem, un novēlam jaunajā Suņa gadā ne tikai daudz skriet, diet un strādāt, bet arī brangi paēst!

Please reload

Please reload

Arhīvs