04.03.2019

Please reload

Nesenie ieraksti

Blogs par un ap fotogrāfiju, mūsu darbu, veiksmēm un biznesa mācībstundām

June 1, 2017

1/1
Please reload

Pirmais ieraksts

DĀRZI, PARKI, PILIS UN MUIŽAS, pavasara gaidās tapis jauns fonu komplekts

20.02.2018

Pilnīgi negaidīti, bet ļoti savlaicīgi mums ir tapis jauns fonu komplekts - “Dārzi, parki, pilis un muižas”. Negaidīti un patīkami tas ir tādēļ, ka iniciatīva nāca no Jaunjelgavas Kultūras nama vadītājas Anitas Ostrovskas, bet savlaicīgi tādēļ, ka caur ziemas spelgoņu tālumā vīd jau pavasaris, un jauno pavasari būtu labi un pareizi sagaidīt ar kādiem patīkamiem, vēl nebijušiem foniem.

Fonu komplektā ir skati gan no krāšņiem un slaveniem dārziem un parkiem: Centrālparks Nujorkā, Haidparks Londonā, Mažorela dārzs Marakešā, gan arī no dažādām Anglijas, Japānas, Dānijas, Francijas, Rumānijas, Vācijas un arī Latvijas pilīm un muižām, ar visiem interjeriem, dārziem un iespaidīgiem eksterjeriem. Šis fonu komplekts var apmierināt gandrīz visu bildēties gribošo vēlmes redzēt sevi gan regulārajā franču dārzā, gan ziedu paklājā, gan dabiskajā angļu stila parkā vai japāņu dārzā, jo komplektā ir vairāk par 500 foniem.

Jauno fonu komplektu var izmantot gan tādos pasākumos, kuros dāmas ir tērpušās krāšņos vakartērpos un kungi smokingos, gan arī tādos pasākumos, kur gaisā jaušamas svaigās un gaisīgās pavasara gaidas un smaržas.

Strādājam, bildējam un fonus veidojam par prieku un patikšanu klientiem. Tādēļ mūsu dzirdīgās ausis uztver viņu vēlmes un vajadzības, un rokas steidz tās īstenot dzīvē.

Vēlreiz liels paldies Anitai par savlaicīgo rosinājumu! 

 

Uz tikšanos!

 

Please reload

Please reload

Arhīvs